Čištění interiérů

RUČNÍ MYTÍ A ČIŠTĚNÍ INTERIÉRŮ VOZŮ

1. Rychlé tepování interiéru (čas cca 3 hod) -cena od 990,-Kč *
(čištění interiéru – luxování celého vozu + ošetření plastu + přístrojové desky + mezidveřní prostory + tepování sedaček mokrou cestou)

2. Kompletně čistý interiér ( čas cca 4 hod ) cena od 1390,-Kč *
(čištění interiéru včetně stropu, všech plastů, textilní části dveří, všech oken, tepování sedaček, tepování koberců, včetně základních koberců, mytí mezidveřních prostor, luxování celého vozu + ZDARMA UMYTÍ VOZU Z VENKU )

3. Kompletně čistý interier (mokrou cestou) cena od 1790,-Kč *
(Ruční mytí vozu, mytí disků a podběhů, mytí a vyčištění vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění světlometů a zpětných zrcátek, kompletní luxování a tepování interiéru, luxování a tepování koberečků a zavazadlového prostoru, tepování stropu, tepování výplní dveří, textilních sedaček, kompletní tepování podlahy, vyčištění přístrojové desky a vyústění větracího systému, vyčištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů, provonění celého interiéru vozu).

4. Kompletní čištění vozu mokrou cestou včetně nepatrných detailů - cena od 1990,-Kč*
(Ruční mytí vozu, mytí disků a podběhů, mytí a vyčištění vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění světlometů a zpětných zrcátek, kompletní luxování a tepování interiéru, luxování a tepování koberečků a zavazadlového prostoru, tepování stropu, tepování výplní dveří,tepování textilních sedaček, kompletní tepování podlahy, vyčištění přístrojové desky a vyústění větracího systému, vyčištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů, provonění celého interiéru vozu).

5. Samostatné tepování sedadel osobních automobilů (5 míst) – 490,-Kč *
(jako jediní v Praze nabízíme možnost samostatného tepování sedadel automobilu bez čištění ostatních částí vozu. Cena pro 7 až 9-ti místný osobní automobil či SUW je 790,-Kč*. Pokud si zákazník přeje odjet před vyschnutím sedadel,nabízíme ZÁRUKU KVALITY ČIŠTĚNÍ -> pokud se po doschnutí vozu projeví přetrvávající znečištění,neváhejte nás kontaktovat,zjednáme okamžitou nápravu zdarma!!!)

* Uvedené ceny jsou pouze orientační. Konečná cena vám bude sdělena na základě kalkulace, dle typu vozu a jeho znečištění!