Služby

RUČNÍ MYTÍ A ČIŠTĚNÍ VOZŮ

1. Rychlé tepování interiéru (čas cca 3 hod) -cena od 990,-Kč *
(luxování celého vozu + ošetření plastu + přístrojové desky + mezidveřní prostory + tepování sedaček mokrou cestou)

2. Kompletně čistý interiér ( čas cca 4 hod ) cena od 1390,-Kč *
stropu, všech plastů, textilní části dveří, všech oken, tepování sedaček, tepování koberců, včetně základních koberců, mytí mezidveřních prostor, luxování celého vozu + ZDARMA UMYTÍ VOZU Z VENKU )

3. Kompletně čistý interier (mokrou cestou) cena od 1790,-Kč *
(Ruční mytí vozu, mytí disků a podběhů, mytí a vyčištění vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění světlometů a zpětných zrcátek, kompletní luxování a tepování interiéru, luxování a tepování koberečků a zavazadlového prostoru, tepování stropu, tepování výplní dveří, textilních sedaček, kompletní tepování podlahy, vyčištění přístrojové desky a vyústění větracího systému, vyčištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů, provonění celého interiéru vozu).

4. Kompletní čištění vozu mokrou cestou včetně nepatrných detailů - cena od 1990,-Kč*
(Ruční mytí vozu, mytí disků a podběhů, mytí a vyčištění vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění světlometů a zpětných zrcátek, kompletní luxování a tepování interiéru, luxování a tepování koberečků a zavazadlového prostoru, tepování stropu, tepování výplní dveří,tepování textilních sedaček, kompletní tepování podlahy, vyčištění přístrojové desky a vyústění větracího systému, vyčištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů, provonění celého interiéru vozu).

5. Samostatné tepování sedadel osobních automobilů (5 míst) – 490,-Kč *
(jako jediní v Praze nabízíme možnost samostatného tepování sedadel automobilu bez čištění ostatních částí vozu. Cena pro 7 až 9-ti místný osobní automobil či SUW je 790,-Kč*. Pokud si zákazník přeje odjet před vyschnutím sedadel,nabízíme ZÁRUKU KVALITY ČIŠTĚNÍ -> pokud se po doschnutí vozu projeví přetrvávající znečištění,neváhejte nás kontaktovat,zjednáme okamžitou nápravu zdarma!!!)

Fotogalerii a další informace naleznete zde.

* Uvedené ceny jsou pouze orientační. Konečná cena vám bude sdělena na základě kalkulace, dle typu vozu a jeho znečištění!

 

PŘIHLÁŠENÍ

Potřebujete provést přihlášení vozidla, motorky, čtyřkolky, vleku,   přívěsu, návěsu, tahače.

Veškeré služby provedeme nejbližší pracovní den za bezkonkurenční cenu.
Zajišťujeme veškerá jednání s registrem vozidel – přihlášení, odhlášení   vozidla, výměna registrační značky při ztrátě či odcizení, druhopis velkého,   malého technického průkazu za ztracený či odcizený, dočasné vyřazení vozidla   z provozu, vyzvednutí značek a malého technického průkazu z depozitu, trvalé   vyřazení vozidla z provozu, převod vozidla v rámci dědictví, změny údajů při   přestěhování, zapsání leasingu, zrušení leasingu, zapsání tažného zařízení,   plynu LPG, vydání převozních značek….

SLUŽBY PROVÁDÍME v PRAZE.

STK, EK
Zajistíme za vás STK a EK. Už žádné čekání v dlouhých frontách.

STK + EMISE

MONTÁŽ A REVIZE LPG

Zajistíme Vám kvalitní, profesionálně provedené LPG přestavby Vašich vozů   na plyn za rozumnou cenu. Přestavbě vozů se věnujeme pečlivě, včetně   nastavení a seřízení po montáži. Samozřejmostí je také kontrola a doseřízení   systému po záběhu.

Pořiďte si LPG do Vašeho vozu a jezděte o polovinu levněji! Šetřete přírodní   prostředí i motor Vašeho auta a vsaďte na LPG přestavbu. Při volbě způsobu   montáže LPG je rozhodujícím faktorem typ motoru a objem financí, které   hodláte do montáže LPG investovat. Bez ohledu na jednotlivé typy však platí,   že montáž LPG se každému vozu dlouhodobě vyplatí a LPG cena je zhodnocena   každou jízdou. Obraťte se na nás nyní!

 

LPG